Pandora. Halskæde og armbånd af sterlingsølv medfulgt af talrige charms, heraf bl.a. 'Santa/ julemand' og 'Gift Box/ julegave' af sterlingsølv mm. (34)
Pandora. Klassisk halskæde og armlænke af sterlingsølv medfulgt af 22 forskellige Pandora charms af sterlingsølv, repræsentativ i talrige former og designs, heraf bl.a. 'Santa/ julemand' prydet med rød emalje samt 'Gift Box/ julegave' charm prydet med rød emalje og talrige facetslebne klare sten. Halskæde: L. 45,5 cm. Armlænke: L. 19,5 cm. Pandora smykkerne medfølges af 10 charms af sterlingsølv prydet med farvet glas, sten og bemalet porcelæn, disse fremstillet af ubekendt producent. Samlet vægt: ca. 116 g. Pandora smykkerne fremstår med alm. brugsspor, medfølgende charms af ubekendt producent fremstår med brugsslitage. (34)