P.S. Krøyer, efter. 'Fra mit Hjem paa Skagen', litografisk tryk

Vurdering

Hørsholm

6495360

P.S. Krøyer 1851-1909. 'Fra mit Hjem paa Skagen', signeret i trykket P.S Krøyer, Skagen Juni 1898. Trykt hos Chr. Cato. Rammemål 42 x 50 cm.

Peder Severin Krøyer. Portræt af to drenge. Litografisk tryk i farver

Aarhus 11. nov. 18:04

Vurdering

1.800

Hilmar Riberholdt Gronendaal v Rotterdam. Olie på lærred.
Aalborg 12. nov. 19:35

Vurdering

Harald Sohlberg. Vinternatt i fjellene, 1917.
Odense 13. nov. 18:50

Vurdering

305.000

190.000