Nissen & Gehl for Naver Collection: Fem 'Tulip' stole, model GM 315 (5)
Et sæt på fem stole med skaller af formspændt, sortlakeret krydsfinér, sæder med sort læder, stel af børstet stålrør. H. 79,5, B. 48 cm. Fremstillet hos Gramrode med mærkat herfra. Brugsspor.
Slutter om 4 dage 21 timer 11 minutter 5 sekunder
DKK 1.800