Mulberry: Tillie skuldertaske og Bayswater wallet on chain af sort skind (2)

Vurdering

DKK 2000

Hørsholm

6485823

Mulberry 'Tillie' skuldertaske af sort skind med gyldent hardware. Stort foret inderrum, to sidelommer hvoraf en med lynlås. L. 31, H. 23, D. 13 cm. Fremstår med mindre brugsspor.
Og Mulberry Bayswater wallet on chain skuldertaske af sort læder med gyldent hardware. Indvendigt lynlåsrum, to rum og fire kortrum. Et udvendigt kortrum. Kæde fremstår forkortet. Fremstår med brugsslitage.

Louis Vuitton. 'Pochette' hånd-/ skuldertaske af Black Epi/ sort Epi læder

Vejle 31. okt. 20:56

Vurdering

4.600

3.400

Mulberry: Bayswater skuldertaske af sort læder
Hørsholm 31. okt. 20:48

Vurdering

Mulberry: Messenger bag og pung af sort læder (2)
Hørsholm 31. okt. 20:21

Vurdering

3.600

Louis Vuitton. 'Romance', skuldertaske af Fusain Monogram Idylle
Vejle 31. okt. 20:32

Vurdering

6.000

4.600

Louis Vuitton. 'Looping GM' skuldertaske af Monogram Canvas
Vejle 31. okt. 21:00

Vurdering

6.000

4.600

Louis Vuitton. 'Boetie PM' hånd-/ skuldertaske af Monogram Canvas
Vejle 04. nov. 20:05

Vurdering

7.200

5.600

GUCCI. 'Bamboo Daily' top handle taske/ skuldertaske af sort Pebbled læder
Vejle 04. nov. 21:15

Vurdering

8.200

6.400

Louis Vuitton. 'Grenelle MM' skulder-/ håndtaske af sort Epi læder
Vejle 04. nov. 20:00

Vurdering

9.600

7.600