Mulberry: Tillie skuldertaske og Bayswater wallet on chain af sort skind (2)
Mulberry 'Tillie' skuldertaske af sort skind med gyldent hardware. Stort foret inderrum, to sidelommer hvoraf en med lynlås. L. 31, H. 23, D. 13 cm. Fremstår med mindre brugsspor.
Og Mulberry Bayswater wallet on chain skuldertaske af sort læder med gyldent hardware. Indvendigt lynlåsrum, to rum og fire kortrum. Et udvendigt kortrum. Kæde fremstår forkortet. Fremstår med brugsslitage.