Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Mike Grønbech-Dam ` Gudhjem`

Fast pris

DKK 3500

Odense

6459563

Mike Grønbech-Dam - ( f 1961)
Digitalprint på lærred. "Gudhjem"
På bagsiden signeret og dateret 104x78 cm.
Fyr ramme belagt med gråmalet fiber.
Her fra Danmarks eneste bjergby Gudhjem - et af de mange karakteristiske røgerier.

BEMÆRK : Leveringstid
Værket sælges inkl. levering inden for en måned. Der er en mulighed for afhentning i i Showroomet i Havnevej 15, Tejn, 3770 Allinge.

Fast pris

DKK 3500

Mike Grønbech-Dam  ` Store Tårn på Chr's Ø ` Digitalprint på lærred

Fast pris

3.500DKK

11.10, 05.34

Odense

Mike Grønbech-Dam ` Arnager`

Fast pris

3.500DKK

8.10, 06.54

Odense

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)