Marianne Kjær Nissen. 'Livsmyldre'.
Marianne Kjær Nissen (f. 1970). 'Livsmyldre', olie på lærred, på bagsiden sign. og betitlet Marianne Kjær Nissen 2022, 'Livsmyldre'. 100 x 87 cm. U.R.
Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 18:43
8 dage 14 timer 2 minutter 59 sekunder
DKK 5.200