Jon Gislason. 'Tempel'
Jon Gislason (f. 1955). 'Tempel'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2021. 170 x 210 cm. Uden ramme. Fremstår med overflademærker, afskalninger.
Slutter om 1 dag 21 timer 58 minutter 13 sekunder
DKK 6.200