Jon Gislason. 'Møde i solskin'
Jon Gislason (f. 1955). 'Møde i solskin'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram JG samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022-2023. 108 x 163 cm. Uden ramme.
Slutter om 2 dage 22 timer 33 minutter 10 sekunder
DKK 7.200