Jon Gislason. 'Kosmisk kærlighed'
Jon Gislason (f. 1955). 'Kosmisk kærlighed'. Olie og akryl på lærred, sign. monogram JG samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2023. 126 x 184 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 21 timer 31 minutter 24 sekunder
DKK 7.400