Jon Gislason. 'Hjerternes fest'
Jon Gislason (f. 1955). 'Hjerternes fest', olie og akryl på lærred, betitlet, sign. samt dat. J.G 2024. 90 x 120 cm. U.R
Slutter om 2 dage 23 timer 4 minutter 20 sekunder
DKK 6.000