Jens Ulrich Petersen. Figurkomposition fra serien 'Byens billeder'

Vurdering

DKK 6400

Vejle

6454191

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). Figurkomposition fra serien 'Byens billeder', olie på lærred, sign. på bagsiden. 100 x 100 cm. Uden ramme.

Jens Ulrich Petersen. 'Snoremænd'

Vejle 02. nov. 20:17

Vurdering

Gunleif Grube. Figurkomposition, 1994 (cd)
Vejle 06. nov. 19:33

Vurdering

48.000

31.000

Kjeld Appel. Figurkomposition (cd)
Vejle 09. nov. 20:22

Vurdering

4.200

2.800

Jon Gislason. Komposition
Vejle 03. nov. 19:30

Vurdering

10.500

6.400

Jon Gislason. Komposition
Vejle 06. nov. 19:42

Vurdering

10.500

7.000

Lena Kühl. Komposition
Aarhus 02. nov. 18:55

Vurdering

Jon Gislason. Komposition
Vejle 06. nov. 19:23

Vurdering

10.000

5.200

Lena Kühl. Abstrakt komposition
Aarhus 06. nov. 19:21

Vurdering

3.200

1.800

Aarhus 18:46

Vurdering

5.200

2.200

Lena Kühl. Komposition med får
Aarhus 18:45

Vurdering

3.200

Lena Kühl. Komposition med bavian
Aarhus 02. nov. 18:51

Vurdering

1.800

Jon Gislason. Komposition
Vejle 06. nov. 19:40

Vurdering

10.500

7.400

Kasia Banas. Landskab med både (cd)
Vejle 03. nov. 19:24

Vurdering

6.800

4.600