Illa. 'Anastasia'
Illa (f. 1968). 'Anastasia', olie på lærred, sign. og dateret 22. 75 x 94 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 21 timer 25 minutter 11 sekunder
DKK 5.000