Vurdering
DKK 1400
6313841
Harald Jensen, 20. årh. Landskab. Olie på plade. Sign. og dat. H.J. 56. 75 x 93 cm (88 x 105,5 cm). Mærkat KE 56 på bagsiden.
6.400
5.200
9.000
4.200
800