Hans Henrik Fischer. 'Autumn Passage'
Hans Henrik Fischer (f. 1978). 'Autumn Passage'. Akryl på lærred. På bagsiden signeret og dateret HH Fischer 08. H. 120 cm, B. 150 cm. Uindrammet. (cd)
Slutter om 1 dag 22 timer 53 minutter 21 sekunder
DKK 25.000