Fransk bordlysestage med stel af patineret messing, applikeret med kornaks, vinblade og - druer.
Fransk bordlysestage med stel af patineret messing, applikeret med kornaks, vinblade og - druer.. 1900-tallets midte. Mangler en drue.
Med aldersrelaterede brugsspor.
H. ca. 95 cm.
Slutter om 3 dage 21 timer 15 minutter 0 sekunder