Italiensk design. Par væglampetter af messing i empire stil (2)
Italiensk design. Par to-armede væglampetter i empire stil af messing. 1900-tallets midte. H. 59, B. 21 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, manglende fatninger og patineret metal (2).
Slutter om 2 dage 21 timer 33 minutter 9 sekunder