Erling Leick. 'Woman and waves'
Erling Leick (f. 1952). 'Woman and waves', olie på lærred, sign. Leick. 86 x 76 cm. U.R. Oliemalingen fremstår ikke helt hærdet.
Slutter om 3 dage 20 timer 38 minutter 42 sekunder
Fast pris
450DKK
9.10, 15.46
Odense
Vurdering
1.300DKK
Startpris
650DKK
København
20.10, 16.06
Vurdering
6.400DKK
Startpris
3.800DKK
København
20.10, 16.14
Vurdering
38.000DKK
Startpris
29.000DKK
Vejle
14.10, 20.05
Vurdering
38.000DKK
Startpris
29.000DKK
Vejle
9.10, 20.05
Vurdering
10.000DKK
Startpris
5.000DKK
København
20.10, 17.40
Fast pris
3.500DKK
8.10, 06.40
Odense
Vurdering
15.500DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
12.10, 20.35
Vurdering
5.000DKK
Startpris
2.600DKK
København
20.10, 17.26
Vurdering
15.500DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
12.10, 20.35
Vurdering
15.500DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
9.10, 20.35
Fast pris
3.500DKK
8.10, 06.54
Odense
Vurdering
38.000DKK
Startpris
29.000DKK
Vejle
13.10, 20.05
Arne Jacobsen. Et sæt på seks armstole 'Syveren', model 3207, Cognacfarvet 'Vacona' anilinlæder. (6)
Vurdering
42.000DKK
Startpris
31.000DKK
Vejle
10.10, 20.05
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.000DKK
København
20.10, 17.36
Vurdering
42.000DKK
Startpris
31.000DKK
Vejle
8.10, 20.05
Vurdering
38.000DKK
Startpris
29.000DKK
Vejle
12.10, 20.05
Vurdering
36.000DKK
Startpris
26.000DKK
Vejle
9.10, 20.45
Vurdering
21.000DKK
Startpris
15.500DKK
Vejle
14.10, 20.05
Vurdering
28.000DKK
Startpris
21.000DKK
Vejle
10.10, 20.05
Vurdering
36.000DKK
Startpris
27.000DKK
Vejle
12.10, 20.05
Vurdering
27.000DKK
Startpris
21.000DKK
Vejle
8.10, 20.05
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.200DKK
Vejle
9.10, 20.35
Vurdering
11.500DKK
Startpris
8.200DKK
Vejle
12.10, 19.30
Vurdering
28.000DKK
Startpris
21.000DKK
Vejle
9.10, 20.05