Samling skalamodel biler. (6)
Samling skalamodel biler bestående af: Burago
Scala 1/18 Made in Italy, Chervolet 1934, Alfa Romeo årg 1934, Ford V8 1936, rød Alfa Romeo 2300 Monza årg 1934, Alfa Romeo 2300 Spider årg 1932, samt 1929 Roll-Royce Phantom I 1988 Franklin Mint Precision Models.
Fremstår med brugsspor og enkelte afslag og mangler. (6)
Auktionen afsluttes: 01. dec. 2024 18:41
3 dage 19 timer 6 minutter 26 sekunder