Dorrit May. Vase af stentøj
Dorrit May (f. 1948). Vase af glaseret stentøj. H. 24 cm. Sign. og dateret på side og i bund Dorrit May, Danmark 94. Fremstår med almindelige brugsspor.
Slutter om 21 timer 49 minutter 9 sekunder