Dansk møbeldesign. Højrygget lænestol, 1960'erne
Højrygget lænestol betrukket med uld, løs sæde- / og nakkehynde, runde tilspidsede skråtstillede ben af massiv bøg. Dansk møbeldesign, 1960'erne. Fremstår med alders- og brugsspor.
Slutter om 4 dage 20 timer 10 minutter 18 sekunder
DKK 1.800