Christian Pram Henningsen (1846-1892): Fiskerdreng med Sydvest. 1881.
Christian Pram Henningsen (1846-1892): Fiskerdreng med Sydvest. 1881. Sign. C. Pram Henningsen 81. Olie på lærred. 48 x 38 cm. En del opskalninger i nedre og venstre del, samt retouche i venstre side.
Auktionen afsluttes: 08. nov. 2024 17:04
1 dag 6 timer 6 minutter 7 sekunder