Christian Pram Henningsen (1846-1892): Fiskerdreng med Sydvest. 1881.

Vurdering

Hørsholm

6494180

Christian Pram Henningsen (1846-1892): Fiskerdreng med Sydvest. 1881. Sign. C. Pram Henningsen 81. Olie på lærred. 48 x 38 cm. En del opskalninger i nedre og venstre del, samt retouche i venstre side.

GRØNLAND. 1945. Danmark Befriet. Omvendt Overtryk. 1 Kr.

København 17. nov. 15:22

Vurdering

3.800

1.900

Shimano, Abus, Ergotec mfl. cykeltilbehør samt reservedele. (16)
København 18. nov. 19:13

Vurdering

Triobike cargo. El-ladcykel. Stelnr WTRI010029L
København 18. nov. 16:40

Vurdering

21.000

11.500

Winther E-kangaroo 838 cargoo. El-ladcykel. Stelnr. Waya0604S
København 18. nov. 20:14

Vurdering

32.000

16.000

Hans J. Wegner (1914-2007) for Getama: Lænestol af egetræ, model GE735
Hørsholm 13. nov. 20:02

Vurdering

10.500

7.000