Christian Zacho. Sommerscene med kvinde og tøjvask. Olie på lærred.
Christian Zacho (1843-1913). Sommerscene med kvinde og tøjvask. Olie på lærred. Sign. Chr. Z samt dateret 7. Sept. 70. 56 x 48 cm (70 x 62 cm).
Auktionen afsluttes: 28. nov. 2024 18:20
4 dage 19 timer 4 minutter 25 sekunder