Cathrine Heyerdahl: Tre akvareller
Cathrine Heyerdahl (1861-1952): To kystpartier, sign. CH 1890 og Cath. Heyerdahl og Huse ved vej, sign. monogram CH 83. Rammemål 30 x 33 til 34 x 39 cm
Auktionen afsluttes: 15. nov. 2024 11:25
6 dage 16 timer 1 minut 54 sekunder