Carlo Jensen for Hundevad & Co. Et par reoler af palisander, 1960'erne (2)
Carlo Jensen. Et par reoler af palisander, front med flytbare hylder, senere opsat på ben. H. 155, L. 138, D. 31 cm. Fremstillet hos Hundevad & Co. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 4 dage 21 timer 33 minutter 30 sekunder