Brillantring i 18 kt. hvidguld, 0.38 ct.
Ring i 18 kt. hvidguld prydet med otte brillantslebne diamanter på tilsammen ca. 0.38 ct. Farve: Top Wesselton (F-G), klarhed: VVS-VS. Stemplet med hollandsk lødighedsstempel og mestestempel SG. Ringstr. 53/16,9. Vægt 3 g. Fremstår med brugsspor, slid på rhodinering.
Slutter om 2 dage 22 timer 41 minutter 22 sekunder
DKK 4.600