Batavus Razer E-Go Limited. Dame El-cykel.
Momsvare
Batavus Razer E-Go Limited. Dame El-cykel. Stel str. 48 med 7 gear. Stel nr. AC2222668T. Batteri, lader samt nøgler medfølger. Lås monteret, nøgler medfølger. Fremstår med brugsspor, nogle ridser/skrammer samt rust på metaldele. Nogle fejl/defekter. Serviceret af Fribike Shop. Virker efter afprøvning.