Barok dragkiste af egetræ, 19 årh.

Vurdering

DKK 1400

6125150

Barok dragkiste af egetræ, 19 årh. H 104, 125 x 56 cm. Nøgle medfølger. Aldersrelateret slitage og smådefekter.

Piedestalskab af mahogni 1800 tallet.

Aarhus 07. nov. 18:32

Vurdering

2.200

Birger Christensen. Damefrakke af bæver
København 17:49

Vurdering

Sønderjysk barok chatol af delvist bemalt egetræ, ca. 1760
Vejle 05. nov. 20:49

Vurdering

5.000

Renæssance herregårdsmøbel, delvist 1600-tallet
Vejle 05. nov. 21:22

Vurdering

16.000

10.500