Arne Jacobsen for Fritz Hansen. Rektangulært bord.
Arne Jacobsen. Rektangulært bord. Plade af hvid laminat monteret på shakerstel af aluminium. H. 70 cm. L. 120 cm. B. 80 cm. Fremstillet hos Fritz 1987. Hansen. Fremstår med aldersvarende brugsspor. Proveniens: Del af inventaret i PUK-studierne.
Slutter om 10 dage 21 timer 53 minutter 28 sekunder