Armlænke af 18 kt guld
Armlænke af 18 kt guld med indskudslås og sikkerhedshaspe. Stemplet 750 samt mester. L. 19,5 cm. B. 9,1 mm. Vægt: ca. 18,7 gram. Fremstår med aldersrelateret brugsspor.
Auktionen afsluttes: 18. nov. 2024 20:55
3 dage 14 timer 7 minutter 45 sekunder
DKK 7.600