Albert Bertelsen (1921-2019): Litografi samt offset plakat (2) (cd)

Vurdering

Hørsholm

6495897

Herre med grammofon, litografi, sign. og dat. Albert Bertelsen '74. 54 x 75 cm. Samt mand med avis, offset plakat, sign. og dat i bly Albert Bertelsen 23-12-73. 54 x 73 cm.

DKK 850

Christian Thomsen: Ung kvinde og mand med hat på en terasse. Blæk

Hørsholm 22. nov.

Vurdering

Svend Aage Robert Lindstrøm (1902-1997). Tre landskabsmalerier. (3) CD
Hørsholm 19:33

Vurdering

Japansk porcelænsvase
Aalborg 17:59

Vurdering

Meissen: Et par saltkar af porcelæn, 1800-tallet (2)
Hørsholm 19. nov.

Vurdering