5228/24, 5230/24, 5208/24, 5202/24 - Samling cykler (4)
El Vita Damecykel med 7 gear. Låst. Stelstr. 52 cm.
Stelnr. WE5191D
Fremstår med rust, flade dæk, defekt sadel, defekte skærme samt brugsspor.
Avenue Herrecykel med 8 defekte gear. Ulåst. stelstr. 60 cm.
Stelnr. WMB75697B
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
Giant børnecykel med 18 defekte gear. Ulåst. stelstr. 51 cm.
Stelnr. GZ2G4484
Fremstår med rust, hul i sadel samt brugsspor.
Riverside Damecykel med 8 defekte gear. Ulåst. Stelstr. 50 cm.
Stelnr. RF21DM4558
(4)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes: 20. nov. 2024 19:27
5 dage 17 timer 2 minutter 30 sekunder