7508, 7513, 7530, 7533, 7507 - Samling cykler (5)
Raleigh herrecykel med 7 gear. låst. stelstr. 60 cm.
Stelnummer: WN46443H
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
Everton damecykel med 7 gear. låst. stelstr. 48 cm.
Stelnummer: WBK092000M
Fremstår med rust, flade dæk, løs sadel, defekt pedal samt brugsspor.
Raleigh damecykel med 7 gear. låst. stelstr. 60 cm.
Stelnummer: WN53225J
Fremstår med rust, flade dæk, hul i sadel samt brugsspor.
Xzite damecykel med 3 gear. Ulåst. stelstr. 57 cm.
Stelnummer: WTT69145K
Fremstår med rust, defekt glas i gearskifter samt brugsspor.
Raleigh damecykel med 7 defekte gear. låst. stelstr. 48 cm.
Stelnummer: WN31370X
Fremstår med rust, defekt styr, defekte kabler, hul i sadel, defekte skærme samt brugsspor.
(5)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 20:30
1 dag 16 timer 1 minut 42 sekunder
DKK 850