Møbler

Spejle

9 varer

Empire spejl i ramme af mahogni og satintræ, ca. 1800-1820

København 19:47

Vurdering

Rokokospejl i ramme af forgyldt træ og gesso, omkr. 1770
Vejle 21:14

Vurdering

To spejle (2)
København 02. nov. 19:00

Vurdering

Frits Henningsen. Spejl med ramme af mahogni
København 02. nov. 19:30

Vurdering

Palwa. Spejl af glas og metal fra 70'erne
Vejle 03. nov. 19:33

Vurdering

10.000

6.400

Fransk spejl fra 70'erne med ramme af glas
Vejle 05. nov. 19:24

Vurdering

31.000

15.500

Wrong for Hay. 2 x Bent Wood spejl (2)
København 07. nov. 10:31

Vurdering

600

Johansen Faurschou for Munk Collective. Frame mirror
København 07. nov. 20:33

Vurdering

Dansk møbeldesign. Væghængt spejl med hylde, teak, 1950-60'erne
Roskilde 09. nov. 18:59

Vurdering