Denne auktion er fortrudt
Skovby. Spisebord med udtræk af kirsebær (3) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4346600
Skovby. Spisebord med udtræk af fineret kirsebær, H. 73 L. 175 B. 104 cm., to tillægsplader á B. 50 cm., disse kan opbevares under bordpladen. Fremstår med brugsspor; talrige ridser og skrammer. (3)