Oljemålning. Lekande barn i snö med Uppsala slott och domkyrka i bakgrunden
Oljemålning. Lekande barn i snö med Uppsala slott och domkyrka i bakgrunden. Olja på duk. Signerad O Flodin. 62x87 cm. (82x106 cm). Krackeleringar. Mindre hål på duk.