Denne auktion er fortrudt
Yan Kai Nielsen, komposition Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5630940
Momsvare
Yan Kai Nielsen (1919-2001), komposition, indrammet akvarel, sign. Yan-50, 48,5x38 cm. (68,5x56 cm),