Vurdering
6345501
Vilhelm Arnesen (1865-1948). 'Udsigt mod Helsingborg' marinemaleri på lærred, sign og dateret VA samt 83. 17,5 x 28 cm ( 27 x 37,5 cm ). Krakelering forekommer.