Viggo Petersen tilskrevet, landskabsmotiv efterår, olie på lærred
Viggo Petersen (1854-1925) tilskrevet, landskabsmotiv efterår, olie på lærred, usigneret. På bagsiden påskrevet Viggo Petersen. H.23 x 32 cm (39 x 48 cm)