Denne auktion er fortrudt
Victor Brockdorff (1911-1992) cd, Gadeparti en vinterdag med sporvogn, Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4945046
Victor Brockdorff (1911-1992) Gadeparti en vinterdag med sporvogn, olie på lærred, sign. V. Brockdorff 42 60 x 73 cm ( 71 x 84 cm)