Vurdering
6342891
Ulf Trotzig (Sverige, 1925-2013). Komposition. Farveradering, 86/90. Sign. og dat. Trotzig 72. 55 x 74 cm (59 x 78 cm). Obs. dødsår tilføjet, med tak til pjm.