Willy Nilsson. Parti fra Kongens Nytorv med pulserende folkeliv (cd)
Willy Nilsson (f. 1920). Parti fra Kongens Nytorv med pulserende folkeliv, olie på lærred, utydelig sign. 60 x 80 (62 x 82) cm. Obs. beskrivelsen ændret, auktionen forlænget.