Denne auktion er fortrudt
Ubekendt kunstner. Syndere på kirkegård Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5656699
Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Syndere på kirkegård. Olie på lærred. usign. 100 x 118 cm (102 x 120 cm).