Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6319859
Christian Aabye Talge (1898-1973). Olie på lærred. Motiv med nøgen kvinde på strand. Signeret i monogram. 65 x 82 (73 x 91) cm