Denne auktion er fortrudt
Valdemar Secher. Strandparti fra Gl. Skagen, cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5260258
Valdemar Secher (1885-1976). Strandparti fra Gl. Skagen, olie på lærred, sign. samt dateret 57. 45 x 65 cm. ( 55 x 75 cm.) NB: Kunstnernavn tilføjet.