Denne auktion er fortrudt
Ubekendt kunstner, 'Landskab Mols- Aftenstemning' Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5344239
Ubekendt kunstner, aftenstemning ved mols. Olie på lærred. Ikke signeret. På bagsiden betitlet: 'Landskab Mols- Aftenstemning' 35 x 46 cm( 44 x 55 cm) Lærred sidder løst i ramme.