Vurdering
4987000
Knud Agger 1895 - 1973. Kystparti, olie på lærred. Sign. Agger. 49 x 59 (59 x 69) cm. BEMÆRK: Kunstner tilføjet, vurdering ændret, udløbstid forlænget.