Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6035715
Uwe Bremer (Tyskland, f. 1940). Komposition. Radering, IX/XXXV. Sign. og dat. 1974. 63 x 45 cm (69 x 49 cm). Obs. beskrivelsen ændret, kunstnernavn.