Denne auktion er fortrudt
Ubekendt kunstner. Hedelandskab med pige og hund Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5228700
Ubekendt kunstner. Hedelandskab med pige, hund og vogn, olie på lærred. Sign. 47 x 68 (63 x 83) cm. Fremstår dubleret.