Denne auktion er fortrudt
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5970045
Mogens Vantore (1895-1977). Havneparti, Havnegade i København, olie på lærred, sign. 60 x 67 (74 x 81) cm. Fremstår med krakeleringer. NB. Kunstnernavn tilføjet 08.03.