Ubekendt kunstner. Gadeparti fra Sydeuropæisk by med kvinder. Olie på lærred
Ubekendt kunstner. Gadeparti fra Sydeuropæisk by med kvinder. Olie på lærred. 1900-tallets anden halvdel. Sign. 94x74 cm. ( 106x86 cm)